Aki Nikkinen korjauttaa sukupuolensa

Lopullinen syy Aki Nikkisen äreyteen on sukupuoliristiriita. Onneksi hän itse ymmärtää tilanteen ja hakeutuu asianmukaiseen hoitoon. Nimekseen hän ottaa Tyyne Puustinen silkasta kunnioituksesta vainajaa kohtaan.
5114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nikkisellä on vulva ja varpaasta tehty mulkku eli se on androgyyni ?

Äänestä
  • Joo.

    Äänestä

Sukupuoltaan toiseksi väkertävä hminen on minusta kyllä hankalan näköinen tapaus sekä mieheksi että naiseksi, vähän kuin suklaavanukas jossa on sulaa tai lohisoppa jossa on sokeria

Äänestä
  • Tossapa oiva kuvaus Akista. Osui ja uppos..

    Äänestä

  • Lähinnä nyt viittasin tyyliin Juha Sofia Immoseen, mutta osumat ja uppoutumiset on aina katsojan korvassa, miten ne ite kukin haistaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enela kirjoitti:

Lopullinen syy Aki Nikkisen äreyteen on sukupuoliristiriita. Onneksi hän itse ymmärtää tilanteen ja hakeutuu asianmukaiseen hoitoon. Nimekseen hän ottaa Tyyne Puustinen silkasta kunnioituksesta vainajaa kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu