Paskakikkare on ylempi kuin allah

Paskakikkare on ylempi kuin allah
Miettijäa
2.6.2015 02:57
minkä tahansa eläimen uloste on korkea-arvoisempaa kuin koraani, tai allah.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13627039
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaakobin kirjeessä maininta, etttei Jumala hyväksy pilkallista tuomiota!

Äänestä
  • Islamistien sivulta on arviointi, kuten huomaat linkistä.
    Epäjumalia saakin pilkata.

    Äänestä

Elia piti epäjumalien palvojia pilkkanaan. Lopuksi vielä tappoi nämä.
Kaikki epäjumalat ovat vain saatanan hallinnon henkiolentoja.

Äänestä

Allah on yksijumalah

Äänestä

Kommentoi aloitusta


13627039 kirjoitti:

Paskakikkare on ylempi kuin allah
Miettijäa
2.6.2015 02:57
minkä tahansa eläimen uloste on korkea-arvoisempaa kuin koraani, tai allah.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13627039

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu