Ihmisoikeuskeskuksen tuore kansainvälinen katsaus 3/2015 on luettavissa täällä: http://bit.ly/1Qom7ro.
Katsaus löytyy nyt myös ruotsiksi: http://bit.ly/1M3OWb8.
Katsaus löytyy nyt myös ruotsiksi: http://bit.ly/1M3OWb8.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Niin, nyt kun eletään tätä Kristuksen Jeesuksen ihmiskunnalle ansaitseman UUDEN liiton / testamentin, Jumalan ARMON aikauden aikakautta jo vuotta 2015. ilmenee vuosiluvustammekin. Vaikkakin jo, tämän Jumlaan ARMON aikakauden viimeisen sukupolven LOPUN aikaa!!
Niin sitä kaikille hyväksi, Laillista, kaikille Luvallista ihmisoikeutta on vain Raamatun UT, Kristuksen Jeesuksen ja / apostolisensa Totuuteen perustuvien ja mukaisten / kaikkia kohtaan Oikeuden mukaisten opetsuten ja ohjeiden mukainen ja perustuva. = Sitä; ei mitään pahaa eikä väärää ketään, eikä mitään Luojan hyväksemme luomaa kohtaan, Krist. Rakkaus, joka ei ole kenellekään pahaksi, Lain / Laillisuuden täyttymyksen mukaista.
Jeesuksen nimessä... muistuttaen ja valistaen, vähäinen, Totuudessa pysyä ja mukaisesti elävä ja toimiva palvelijansa ja seuraajansa.