Ruotsalainen imaami: Vääräuskoiset tapetaan

Suvaitsevaa puhetta ruotsin muslimilta, ei ihme että on kohua siellä herättänyt.

http://paavotajukangas.com/2015/06/07/ruotsalainen-imaami-vaarauskoiset-tapetaan/

Ruotsi on mennyttä jonkun ajan päästä.
455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvä on meininki ruotsissa.

Äänestä

Ruotsista tulossa muslimimaa.

Äänestä

Ja ruotsin äärivasemmisto taputtaa käsiään.

Äänestä

Strunta i Sverige, fattar inte att ni alltid måste snegla på dem. Jag trodde att vi lever i Finland, en det tycks inte ha gått upp för er

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karmeaa kirjoitti:

Suvaitsevaa puhetta ruotsin muslimilta, ei ihme että on kohua siellä herättänyt.

http://paavotajukangas.com/2015/06/07/ruotsalainen-imaami-vaarauskoiset-tapetaan/

Ruotsi on mennyttä jonkun ajan päästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu