Naisvanginvartija päästi murhamiehet pakosalle!

Siinä se taas nähtiin millaiset miehet vetoavat naisiin:

"Mattia kuvaillaan isokokoiseksi ja häijyksi mieheksi, jolla on useita tatuointeja eri puolella kehoa."

On se tuo nainen vaan sairas otus.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1433813097951.html
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"New York Post –lehden lähteen mukaan toinen vangeista, alle 50-vuotias Matt tunnetaan kuuluisana sydäntenmurskaajana. "

Että sillä lailla... ;)

Äänestä

Minä kiinnitän huomioni toisaalta sellaiseen seikkaan, että kuinkahan monta tavallista ihmistä pitää tappaa, ennen kuin näiden ihmisten henget yhteensä olisivat saman arvoisia kuin yhden poliisin henki?

Toinen ampunut poliisin, siitä on tullut heti elinkautinen.
Toinen taas paloitellut vanhan miehen ja tappanut vielä toisenkin, mutta tuomio on "vähintään 25 vuotta", eli ei elinkautista kun ei uhri ollut poliisi.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1433861616362.html

Äänestä

On taas ollut naisen pimppi kuumana jännämiehestä. Suomessakin naiset nai aika paljon jännämiehiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


news_flash kirjoitti:

Siinä se taas nähtiin millaiset miehet vetoavat naisiin:

"Mattia kuvaillaan isokokoiseksi ja häijyksi mieheksi, jolla on useita tatuointeja eri puolella kehoa."

On se tuo nainen vaan sairas otus.

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1433813097951.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu