Ei huomioida kuin oma napa. Junttikansaa suomalaiset ovat naiset ovat jopa parempia kuin miehet.
Suomalaisten käytöstavat ovat
onnettomia_
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Suomalaiset huomioivat tosin napaansa tuijottaessaan myös esimerkiksi taloyhtiön säännöt, päinvastoin kuin muslimielukat jotka elävät kuin siat pellossa eivätkä ymmärrä että sivistyksen edellytys on että laeista ja säännöistä ei poiketa sen takia että herra ja rouva muslimisika nyt haluaa juhlia klo 3 asti yöllä sukunsa kanssa tai heitä talousjätteitään rapun oven pieleen haisemaan.
Saatana mitä elukoita jotkut ulkomaan elätit on.
Niitä pitäisi "kotouttaa" ! Etkö ymmärrä?
Mun koira oppii käyttämään veistä ja haarukkaa ruokaillessa ennenkuin muslimit oppivat hylkäämään kehitysmaakulttuurinsa ja elämään sivistyneessä maassa.
Olet rasisti jolla ei ole ihmisarvoa. Työnnä pääsi soseuttimeen niin joku läheisesi voi käydä pokkaamassa Vuoden ympäristöteko- pystin postuumisti.
Ei ole rasisti, vaan rehellinen tyyppi, joka ei nuoleskele alkukantaisten käyttäytymistä. Afrikassa ja lähi-idässä naista ei kohdella edes ihmisarvoisesti monin paikoin, nainen ei saa käydä kuin kaupassa huntu päässä, afrikassa nainen on tyhmä orjasynnyttelijä useimmiten.
"suomalaiset ovat naiset ovat jopa parempia kuin miehet."
Ovatko naiset sitten automaattisesti huonompia joissain kulttuureissa?
Ihme kommentti...
Pahempia tarkoin sanoa.