54-v mies Hankoon tulossa

Hei

Löytyisikö kotimajoitus pariksi yöksi naisen tai pariskunnan luota 16.- 18. kesäkuuta? Hyvää seuraa, hellyyttä, ja lämpöä tarjolla.

Meilillä stadinjape (at) outlook piste com kaikki yhteen ja oikeilla merkeillä.
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

mikä ettei jos omat vaseliinit mukana

Äänestä

Nieletkö?

Äänestä
  • veijo nielee kaiken !! multakin meinas mennä pallit mukana...tule mukaan vaan....oletko antavana vai ottavana?

    Äänestä

Liian vanha Mirrille, muuten kyllä.

Äänestä

ska vi syyga?

Äänestä
  • viska syyga o knasa

    Äänestä

Laitoin viestiä mutte toiminut????

Terv. Ulla

Äänestä

Moi Ulla

Valitettavasti ei toiminut. Kokeilepa uudestaan, kaikki yhteen, @ ja . kohdilleen.

Odotan meiliäsi.

Äänestä

Ei vieläkää????Tein niin kuin käskit.
T:Ulla

Äänestä

Laitan sulle meiliä huomenna.

Äänestä

Ei hitto..ei tää toimi????kopioin tuon paperille ja tein kuin käskit mutta ei???
T:Ulla

Äänestä
  • Taidat olla hankolainen?

    Äänestä

  • Jape54 kirjoitti:

    Taidat olla hankolainen?

    Juu olen...en ymmärrä haluaisin sinulle viestittää, mutte toimi?
    T:Ulla

    Äänestä

Lyö nyrkillä näppistä, kiroa, ja pieni itkupotkuraivari kyllä auttaa.

Tosin lähettämäsi pimpankuvat kyllä tulivat perille, laitoin ne jo kiertoonkin. Vähän näppylöitä, muuten soivannäköinen toosa. Lähetä lisää.

Äänestä

En usko että et ole sama....yritän täänään vielä toivottavasti toimii.
T:Ulla

Äänestä

Ei toimi. Jape laita uusi.Odotan
T:Ulla

Äänestä

Laitoin letkuni kuvan. Enjoy, baby.

Äänestä

Ulla, älä viitsi enää lähettää niitä pimpan kuviasi. Se on nähty. Näppylöitä, valkovuotoa, miljoonan mulkun pimppa. Laita kuvasi vaikka tyttäresi pimpasta.
Imetkö Hangossa?

Äänestä

Ulla, mun letkuun tuli joku mato kun zoomailin sun pimppafotoi. Semmonen kukkakaalinnäkönen pöpö. Sun pimpankuvista päätellen sulla on kans sama. Kerro heti diaknoosi ja lääke siihen. Muuten laitan tämän pimpamkuvasi tarttuvien tautien sivuille, ja olet vittu karanteenissa 400 päivää siitä. Voi olla Epola.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jape54 kirjoitti:

Hei

Löytyisikö kotimajoitus pariksi yöksi naisen tai pariskunnan luota 16.- 18. kesäkuuta? Hyvää seuraa, hellyyttä, ja lämpöä tarjolla.

Meilillä stadinjape (at) outlook piste com kaikki yhteen ja oikeilla merkeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu