Hei Jaana,
missä olet. Olit töissä Haapavesi Folkissa Kesällä 2003. Kuka tuntee sinut?
missä olet. Olit töissä Haapavesi Folkissa Kesällä 2003. Kuka tuntee sinut?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Minkä ikäinen Jaana kyseessä? Tunnen kaksikin siellä töissä ollutta tuon nimistä, mukavia molemmat=)
taitaa olla jotain vähän yli 20.
Mitäs nämä molemmat Jaanat nyt tekevät? Ja ketäs Jaanoja sinä tunnet?
Tunnen yhden Jaanan, mutta se ei ole varmaan se Jaana, jota etsit. Hän on naimisissa. Mutta vaikka on naimisissa, voihan sitä silti olla salaista seuraa suhteen piristämiseksi. Oma mies voi olla tietysti nahjus.
Täällä etsitään Jaanoja kaikkialla. Kuka se Jaana oikein on?
Help,
ketä Jaanoja te tunnette? Kuvailkaa vähän. Jaanoja etsitään vähän siellä ja täällä. Ketä siellä Haapavedellä asuu?
Minäkin tunnen Jaanan Haapavedeltä. Seurusteltiin koko tämä kevät ja kesä, mutta nyt se on loppu. Suhteemme oli salainen.
Tunnen yhden Jaanan. Hän on naimisissa ja raskaana.mmmmmmmmmmmmm salainen suhde
Sinäkö tämän Jaanan olet saattanut raskaaksi vai kuka?
Katso Haapaveden opiston sivuilta etsitkö minua.
En tiedä etsinkö sinua, kun et ole yhtään sen näköinen ketä etsin. Jaana oli suloinen, naurava kaunis tyttö. Miten hän olisi nyt tuon näköinen. Ei muistuta yhtään samaa Jaanaa.
Kuka tuntee oikean Jaanan?
Kiitos mielenkiinnosta. Oikea suloinen Jaana löytyi hänen ystävänsä välityksellä. Otan häneen pian yhteyttä. Haluan jatkaa suhdetta siitä mihin jäimme.
Jaanaa etsitään kaikkialta, sekä Hesasta että Haapavedeltä. Yksi Jaana on raskaana, mutta tuleva isä ei ole tehnyt raskaaksi. Oikea isä ei halua tunnustaa isyyttään eikä kantaa vastuutaan.
Missä se Jaana nyt sitten on?