brysselin boprikof on oppinut suomea?

Se osaa jo sanoa että huonot on jo housussa
Minun mielestäni tuon sanomiseen ei tarvitse olla lainkaan viisas mies
onko tuo koskaan nähnytkään oikein viisasta miestä
Aapelin siunatussa hulluudessa on hyvä opetus noille opetetuille apinoille.....
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Erittäin vastenmielinen henkilö tökerösti yrittää ujuttautua suomalaisuuteen tökeröllä avauksellaan.
Koko ahne äijjä on erittäin vastenmielinen henkilö
Hänen höpinänsä ovat olleet kuin kirnuun pieraisu
Sekin päästää ison töräyksen ja kun sinne kahtoo niin siellä ei ole mittään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iutee kirjoitti:

Se osaa jo sanoa että huonot on jo housussa
Minun mielestäni tuon sanomiseen ei tarvitse olla lainkaan viisas mies
onko tuo koskaan nähnytkään oikein viisasta miestä
Aapelin siunatussa hulluudessa on hyvä opetus noille opetetuille apinoille.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu