Onko kokemuksia kyseisestä firmasta Tallinnassa? Edulliset hinnat ainakin ja konsultaatiot Helsingissä. Olen menossa gynekomastialeikkaukseen sinne.
Vastaukset 5
- Aada84
Joo haluaisin kanssa kuulla kokemuksia, olen nyt käynyt kirurgin esitutkimuksessa Helsingissä ja tarjous tuli s-postiini vielä samana iltana mahdollisesta suonikohjuleikkauksesta ja vaahtoruiskutuksesta.
- Kokemustaon
Kävin Helsingissä lääkärissä, jossa arvioitiin vaivaisenluun leikkauksen hintaa ja toimenpidettä. Sain siinä tilanteessa mukaani leikkaussopimuksen ja alustavan leikkausajan. Käytyäni toisella lääkärillä konsultaatiossa yo. käynnin jälkeen ilmeni, että leikkaustarve on arvioitua suurempi nivelongelmien vuoksi. Kun ilmoitin tämän Medimatkoille, tuli sieltä viesti, että peruutuskustannus on leikkauspaketin hinta - 10 %. Tämä ei heidän sivuiltaan ilmene, joten kannattaa varoa, mitä ko. firman kanssa menee keskustelemaan suullisestikaan.
- Ohikulkija007
Edellinnen kommentti näyttää olevan turha, koska peruutusmaksu löytyy hinnastosta (http://www.medimatkat.fi/hinnat)...
- ihanhyvä2
Kävin suonikohjujen vaahtoruisskutuksessa 11 kk sitten ja kaikki toimi todella hyvin. Sairaala Virossa oli moderni ja miellyttävä. Sinänsä vaahtoruiskutus ei aina tuo täydellistä tulosta. Jalassa parissa kohdassa saatiin kyllä ne "huonot" suonet tuhottua mutta ihon alle jäi kuitenkin ruskehtavia "arpisuonia" eli ainakin vielä lopputulos on vähän plus miinus nolla. Aloin miettimään olisiko laserkäsittely sittenkin parempi...tai voisko laserilla saada arpeutuneita suonikohtia häivytettyä. Tosin klinikalla sanottiin että pitäisi käydä 2-3 kertaa hoidossa jos tosiaan haluaa eroon suonikohjuista. Ei kannata elätellä ruusuisia toiveita että kaikki tulee heti kerralla kuntoon ja suonikohjut häviävät tuosta vaan....
- Anonyymi
Uppaan tätä.
Kävin rintojen rasvansiirrossa ja tulos oli toivottu. Ei valittamista missään, Rothla oli oikein ammattitaitoinen kirurgi. Kaikki puhui Tallinnassa Suomea ja olo oli että minusta välitettiin.
Ainut miinus on että asiakaspalvelu on hidas vastaamaan ja laittamaan esim laivalippuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1081339
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku131982Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31874- 66713
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93672- 32655
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist16594- 18588
Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43543- 11498