Niko on piilohomo ?

Se pitää nahkaista hattua päässään ,jossa on tupsuna pässin kellit ????
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Totta kai, kun on slakkareista kysymys.

Äänestä

Ei Niko oo mikään piilohomo vaan täysin avoin idiootti! Päässyt nussimaan äitiään heti pienestä pitäen.

Äänestä
  • Ei muuten ole ,Niko on niiiiin pöljä ,että se luulee kondomin suojaavan piliä kakatessa kakalta ??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NikolaOnNiko kirjoitti:

Se pitää nahkaista hattua päässään ,jossa on tupsuna pässin kellit ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu