Tältä näyttää raiskaaja

7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nämähän on parrakkaita miehiä. Kyllä heidän täytyy vastata teoistaan.

Äänestä

Hyi saatana mitä apinoita.

Äänestä

Vistoa ja sivistymätöntä porukkaa.

Äänestä

Nämä sitten pitäs laittaa joka juna-aseman tietämille, koska raiskaajat ovat tekojensa uusijoita. Nämä somalit eivät kotoudu tänne, joten miksi heitä pitäisi täällä pitää? Heille on heidän oma maansa/joku muu muslimimaa parempi. Samanlaista ilmettä on terroristeilla, jos goolaat heidät.

Äänestä

Häkkiin vaan koko joukko tai sakinhivutusta.

Äänestä
  • Ehdollista saivat, mitenkäs muuten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VasuriIloitsee kirjoitti:

Kuvia joukkorikastajista

https://archive.is/YCQ00

https://archive.is/4xYZR

https://archive.is/NwUhj

https://archive.is/DCrTN

https://archive.is/LbTcO

https://archive.is/b0mqu

https://archive.is/3idvZ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu