Mäkimattilan todellinen sadistiluonne paljastui, lukekaapa tämä tuore Iltalehden haastattelu:
http://www.iltalehti.fi/viihde/2015061019838392_vi.shtml
Mies, joka ei auta edes ahdingossa olevaa pientä linnunpoikasta vaan antaa kissojensa rääkätä sitä rauhassa, vieläpä toimittajan läsnäollessa, ei ole minkäänlaisen suosion arvoinen.
Kyösti Mäkimattila = eläinrääkkääjä!
exfani
3
189
Vastaukset
- kkjjnnbb
Sadisti
- wallanderi
Ärsyttävä tyyppi, luin jutun. Surkuttelee vielä saamiaan ylinopeussakkoja ja mahdollista ajokortin pois ottoa. Ja vielä linturääkkääjä...toivottavasti tuokin jätkä kärsii joskus vielä itse fyysisiä tuskia kuten rastaanpoikasen salli kärsiä, ja kattinsa jäisivät auton alle.
- kauhijaa
..hellanlettas...eikä taida puuttua Afrikan leijonien raatelemien antilooppienkaan kohtaloihin minkäänmoisilla vetoomuksilla!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604926Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362239Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti582069- 2022013
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1771619Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.3031560Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2121314- 881239
- 2071192
- 651184