MUSLIMIT TULEVAT HÄVIÄMÄÄN TÄMÄNKIN SODAN;

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä ja muslimit hävitetään jos eivät käänny niinkuin kaikki muutkin. Ainoa tie on Jeesus. Jeesus rakastaa muslimeja ja pakanoitakin. Sun täytyy vaan tehä ratkaisu. Muuta tietä ei ole eikä tule kuin Jeesus. Miksi enää aikailet? Et voi olla varma huomisesta?

Äänestä
  • Se on tuurissa kelle mitäkin sattuu. Ei Jeesus ketään suojele. Sinäkin tulet kuolemaan niin kuin kaikki muutkin ajallaan.

    Äänestä

Israelin entinen pääministeri Ehud Barak sanoi, että ISIS voitaisiin tuhota 2 päivässä jos haluttaisiin. 30 000-40 000 ISIS:n sotiasta, jotka liikkuvat Toyota-pick upeilla ei olisi vaikea tuhota.

http://rt.com/news/269785-isis-not-strong-barak/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tähdet-kertovat kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/mies-suojeli-puolisoaan-luodeilta-veriloylyssa-olen-hanelle-elamani-velkaa/5202498

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu