Löysä persereikä ongelmana

Epätoivoinen5

Minulla taas on ongelmana löysä persereikä. Kun yskin, niin paskat purskahtaa housuihin. Olen koittanut voimistella persereikääni, että se kiinteytyisi, ja paskat pysyisivät perseessä, mutta se ei auta. En tiedä, mikä auttaisi. Ja en, en ole homo.

8

1187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ostapas vaihto housut enshätään

      • Anonyymi

        Moni käyttää anaalitappia, ei pääse paskaa kuin tirisemällä alakertaa


    • Anonyymi

      Menet terveysasemalle ujostelematta asiasta. Sieltä saat läheteen sairaalan plk. Jossa ogelma hoidetan kivuttomasti ja nopeasti. Pieni kiruginen toimenpide.Et Ole Suomessa Ainoa Mies Tai Nainen joka On Sama Vaiva Kärsinyt .Hakenut Vaan Häpeilemättä Heti Apua!

    • Anonyymi

      Kyllä siihen hoito löytyy, kun menet lääkäriin, ne on tottuneet työhönsä joten eivät pidä sitä mitenkään erikoisena .
      Se ei ole mikään kiva tunne kun tulee housuihin, mutta älä ala ensimmäisenä vaippa kannalle vaan anna lääkärin tutkia vatsasi ja suolistosi.
      Niin siitä näkee mikä aiheuttaa tämän jutun .

    • Anonyymi

      Olet paskonut aivosi pyttyyn.

      Yritä hakea ne pytystä ja asenna ne toiseen päähän.

      • Anonyymi

        anteeksi en tiennyt et olisi mennyt läpi.
        en tarkoittanut tuota.


    • Anonyymi

      Edustaja Tynkkynen, ryppynarunne on venynyt liikaa, koska aviopuolisonne on kairannut sitä liikaa isolla mustallaan ja siihen ei jumpat enää auta.
      Siihen auttaa vain leikkaushoito, mutta sen jälkeen teidän puolisoina on vaihdettava rooleja tai muuten ryppynaru saattaa revetä vaarallisesti.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      64
      7556
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      124
      2979
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      143
      1813
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1669
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      121
      1501
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      171
      1451
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1182
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      78
      869
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      774
    Aihe