Kun pahat henget piinaa, vain Jeesus Kristus voi vapauttaa harhoista ihmisen.
Tarvitset vapautusta.
asdfasdfsdf
29.6.2015 15:51
Uusi
Millainen on sarakas?
asdfasdfsdfsdf
29.6.2015 11:42
Uusi
Vau. Copypastesotkemista. Uutta tällä palstalla :)
asdfasdfsdf
29.6.2015 13:51
Oikein älykästä. Tuo lienee älykkäintä mihin pystyt omin neuvoin, kopioimatta mitään muilta.
asdfasdfsdfsd
29.6.2015 15:50
Terv.hoitaja kirjoitti:
Tekeekö mieli inttää ateistien kanssa profetiat palstalla?
oireet viittaavat psykopatiaan tai pakkomielteesen.
Näytä lisää
No eikö sinun silloin pitäisi joko tutkituttaa pääsi tai lopettaa inttäminen?
asdfasdfsdfs
29.6.2015 11:39
Mitä pahaa koirat sinulle ovat tehneet?
asdfasdfgsdfg
29.6.2015 13:52
Kerro ihmeessä miten sinua on Suomessa vainottu. Netissä eri meiltä oleminen ei ihan taida täyttää vainon määritelmää.
Linkistä lisää riivatun profetiaa.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13665317
Vain Jeesus Kristus voi vapauttaa
7
66
Vastaukset 7
- Päivätkiertäätrollina
asdfasdfgasdfgsd
29.6.2015 15:22
Uusi
Koiratko ne ovat sinut niin pillastuttaneet että palstaa pitää sotkea tuolla copypasteroskalla 24/7? - asdfasdfasdfsdfs
Lisää! Tätä suorastaan vaaditaan ja rukoillaan!
- HäpeäJosOsaat
Varsinainen rakki.
- Realismia
Spammmmm
29.6.2015 17:30
asdfasdfsdfsd kirjoitti:
No eikö sinun silloin pitäisi joko tutkituttaa pääsi tai lopettaa inttäminen?
Copypastehihhulilta on tuota turhaa kysyä, koska hänellä ei ole sairaudentuntoa eikä muutakaan tajua reaalimaailmasta. Varmaan pelkkää ikuista copypastespammia hänen ajattelunsa.
______________________________________
Pidät siis asiallisista avauksista profetiat palstalla, sillä muutoinhan sinä esittäisit mikä on laitonta, etkä rakkikoirana harhojasi levittelisi.
SE REAALIMAAILMA ON TÄLLÄ PALSTALLA SITTEN PROFETIAA, PROFETAALLISTA VIESTINTÄÄ, JOSTA KESKUSTELEMME.
PELKKÄ LUKEMINENKIN USEIN RIITTÄÄ TÄYTTÄMÄÄN PALSTAN KRITEERIT.
VELHOT JA KOIRAT OVAT ULKONA ASIALLISUUDESTA PALSTALLA.
- Copypaste
Copypaste
- Eiolemuita
Ainoa toivosi on Jeesus Kristus.
- Copypaste
Copypaste
30.6.2015 00:21
Uusi
Copypaste
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051780
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS471392Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441257Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita173866Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13800- 48742
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40646