Nyt kyllä palstan homohyysäriä vituttaa
niin-on-varma
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tavote on saavutettu sitten kun koko vähemmistön hinkuma homotuslakialote perutaan :) ja sehään ei oo kaukana, siks homohyysärin puntit tutiseekin ja kansanenemmistölle suolletun sontaryöpyn määrä senku lisääntyy epätoivosen paniikin ohessa.
Entäs Keke Rosenberg ja missäs on Tsei TSEI
Milloin tuo joutokuski ymmärtää lopettaa "ajamisen"?
KANSAN VALTA ENEMMISTÖ EI HALUA HOMOLIITTOJA!
Nyt riittää tämä median homohehkutus! Kansalta ei oikeasti ole taaskaan kysytty mitään ja tämä nykyinen meno saa jo ihmiset vihaamaan homoja ja tätä valtamedia homo-hehkutusta.
MAASSA ON OIKEITAKIN ONGELMIA. HOMOT KAAPPIIN JA SILLÄ SELVÄ!
KANSA MUISTAA KETKÄ KANNATTAA HOMOLIITTOJA !
Oikea Avioliitto
suojattava
26.6.2015 13:01
Jo yli 34 tuhatta nimeä kasassa!
https:// www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/ 1175
Käykääpä kannattamassa niin saadaan tämä eduskunnan aivopestyjen lampaiden mielipuolinen päätös peruttua :)
Ei oikein avaudu otsikointi. Mitä yhteistä on homohyysäreillä ja Kimi Räikkösellä?
Ilmeisesti ei mitään.
Tässä on vain tällainen esimerkki poliittisesti korrektista otsikoinnista. Homoutta mainostetaan hyvässä ja pahassa, pääasia on että pidetään asiaa esillä. Vähän samaa kuinPAKKORUOTSI- PAKKORUOTSI -PAKKORUOTSI -PAKKORUOTSI tai JYTKY-JYTKY-JYTKY
Nettimanipuloija
Kimi Räikkösellä ja homo-ilmiöllä ei ole mitään yhteyttä.
Kaikki mikä liikkuu on homoihannoinnin kohteena.