Mihin se poikalapsen

presidenttimainos katosi?
5336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se poistettiin!!!

Äänestä

En ole tietääkseni mitään presidenttimainosta lähetellytkään. Mistä oikein puhutte? Liittyikö se jotenkin tähän palstaan? Minä en mainosta presidenttejä, en Suomessa enkä muuallakaan.

Äänestä

Mutta.. sehän oli hieno. Ei sitä olisi saanut poistaa.

Äänestä
  • pölkkypää itki sen pois.

    Äänestä

  • Maybe kirjoitti:

    pölkkypää itki sen pois.

    Siinähän on sitten täytynyt olla jotain todella helluntailaisia arvoja sekä heidän jumalaansa ylistävää tekstiä ;p

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kummmitteleeko? kirjoitti:

presidenttimainos katosi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu