Kysykääpä kataiselta ja urpilaiselta

että missä ne on nyt ne vakuudet? Taitaa olla ne vakuudet jo samanarvoisia kun käytetty wc paperi jos edes se...
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no ihan varmasti ne on olemassa, kun kokouksen päätteeksi nyökättiin.
kyl mä uskon että me jopa tienataan tällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eiolevakuuksia kirjoitti:

että missä ne on nyt ne vakuudet? Taitaa olla ne vakuudet jo samanarvoisia kun käytetty wc paperi jos edes se...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu