Suomalaiset 172-senttisiä Laureja!

KoneinssiAli

Voi vittu mikä alamaiskansa ja vielä persjalkainen...

Joudun veroistani maksamaan Soumitonttujen toilailut.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muutapoisvaan

      Joudutko ? mikä helvetinn uikuttava orja olet oikein ? Lähde vetään vaan, jos on noin vaikeaa. Itseäni vituttttaa enemmän omassa maassa maksaa veroja joidenkin negruidi ja ählämimiesten oleiluun !

    • miesten.kp184-185cm

      Olet vanhan tiedon varassa. Todellisuudessa suomalaisten miesten keskipituus on jo lähellä hollantilaisten maailman pisimpien miesten 185 cm:n keskipituutta. Varsinkin jos katsotaan alle 40-vuotiaita suomalaisia miehiä, niin keskipituus on varmasti n. 184-185 cm, Varsinais- ja Etelä-Suomalaisilla alle 40v miehillä keskipituus on jopa yli tämän. Olemme yksi kaikista pisin kansakunta, jos mittaukset tehtäisiin nyt, eikä luotettaisi parikymmentä vuotta vanhoihin tutkimuksiin.

      • kalle112

        Ethän sinä aloittaja ties mikä murjaani maksa yhtään veroja.sinähän et ole luonnollinen henkilö.luonnottomia henkilöitähän ei voida verottaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3819
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2954
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1855
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      764
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      731
    10. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      708
    Aihe