Onko se Soini sössi ketju

Poistettu ?
Ja jos, niin on se kumma jos asiaa puhutaan, niin heti viedään pois, mutta muu skeida loistaa läsnäolollaan päivästä päivään.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No ei se kyllä tähän hellariketjuun kuulunutkaan.

Äänestä

Ai, suomen asiat ei kuulu hellariketjuun ? Missä maassa

Äänestä

" Nainen, vastaa kyllä tai ei.
pois.jarittelu
7.7.2015 16:05
Jos Jeeus tulisi ja ehdottaisi seksiä. Suostuisitko, vaikka olisit naimisissa?
Äläkä jaarittele, vaan vastaa "kyllä suostuisin" / "En suostuisi"."

Tämäkö ja muu vastaava paska, kuuluu hellariketjuun ? Mitätahansa irvokasta onkin niin sitä EI KYLLÄ POISTETA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihme.palsta kirjoitti:

Poistettu ?
Ja jos, niin on se kumma jos asiaa puhutaan, niin heti viedään pois, mutta muu skeida loistaa läsnäolollaan päivästä päivään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu