Eihän tuo rättilippu ole paskapaerin vertaa.
EU-ja Euro on kusetus.
Kun Suomeen tulee marssi EU:ta vastaan otan jostain tuon lipun,ensin paskannan sen päälle ja sitten poltan koko rätin.
EU saa vain pahaa aikaan suomalsisille.Ei mitään hyvää.
EU-ja Euro on kusetus.
Kun Suomeen tulee marssi EU:ta vastaan otan jostain tuon lipun,ensin paskannan sen päälle ja sitten poltan koko rätin.
EU saa vain pahaa aikaan suomalsisille.Ei mitään hyvää.
Vastaukset 12
Vanhimmat
-- golgatan logot voi kyllä vaikka p***kantaa , mutta kuten haluat , omapahan on.
http://rayhablogi.blogspot.fi/2015/07/eurosto-suomi-kansakunnan-alennustila.html
Karua,mutta niin totta .
Euroopan Unionin lipun polttaminen ei ole Suomessa millään lailla kiellettyä. Saat siis polttaa lipun jos itse sen omistat, netissä on kauppoja jotka myyvät EU-lippuja.
Kannattaa ostaa sellaisesta materiaalista valmistettu lippu joka palaa helposti.
Ainoastaan Suomen lipun polttaminen tai turmeleminen julkisesti on laitonta. Joissain maissa esimerkiksi Saksassa on myös EU-lipun polttaminen laitonta ja siitä voi seurata vankeusrangaistus.
Älä polta Eu antamaa ilmaista lippua kuntarviset sitä
hätätilanteessa takapuolesi puhdistamiseen.
No, nyt on huumoria oikein kunnolla. Kuulitko tuon jutun äitisi hautajaisissa?
Eu lipun saa polttaa missä maassa tahansa sillä se ei ole minkään maan loippu.Sitä voi käyttää vaikka sikaloissa sikojen leikkikaruksi ja iltapalaksi.
Jokainen VC kaukalo sisältä pitäisi varustaa vedenkestävällä
EU lipulla niin käyttäjät saisivat erikoisen miellyttävän
tunteen tehdessään tarpeitaan.
EU haluaa viedä meidän kaikki rahat mutta meidän on lypsettävä se lehmä kuiviin. Tässä on siis kysymys kuka lypsää ja ketä.
Kyllä Suomen lippuakin tulee polttaa jos vanha ja risainen tai kovasti likainen .- Kaikki muu hävittäminen on laitonta !
Aloittajalle: Kyllä voi, mutta ekana lipulla on pyyhittävä Hanuri ja sen
jäkeen tuleen.
Tekstit kuvaavat hyvin EU-vihaajien älyn tasoa ja kiinnostavinta aihetta.
Siihenhän kyvyt juuri ja juuri riittävät.