Eduskunnassa tuo pullea poika kukkuu vaan, vaan ei löydy vaimoa ei lasta. Eikö joku eronnut rumakin rouva voi näyttää Artolle närhen munasarjat? Eikö olisi jo aika tehdä perillinen Satosen mahtisukuun kun elinkorkoa tulee jos jostakin kiinteistöstä? Arto: koko Vammala odottaa perillistä, olethan seudun kuningas ja johtava mahtisonni!
Kenestä vaimo valiokuntajohtaja Satoselle?
9
71
Vastaukset
- Arska-osansa-saanu
Arska on nuorempana kiertänyt Lauttakylää, Poria ja Säkylää myöten naimareissuillansa, ja ennenkuin poikia tuli peleihin mukaan. Kyllä sillä jälkeläisiä siellä on siitettynä, aina reissumiehellekin tarve tulee. Noin komea mies saa ihan aina vieraammassakin paikassa naista viereensä. On siinä K-kaupan latinki jos toinenkin lentänyt.
- kakskymppinenvaimo
Joku Venäläinen nainen haluaisi heti avioliittoon Arton kanssa.Avioliitti tosin olisi senaikaa lumeliitto,kunnes vosu saisi Suomen kansalaisuuden ja sitten tulisi kaikki ilmi.Yks kaveri alkoi muhista 20v venäläisen nuorennaisen kanssa ja on itse 58v ja puoliinvaliidi. Näkee siitä naisesta että haluaa avioliiton kautta Suomeen,kun isosiskokin on löytänyt jonkun lapasen jo ajatsitten Suomesta joka elättää.
- katototanaapuriamitäse
Kyylällä ei ole muuta tekemistä kuin ihmetellä toisten elämää. Luokitellaan kerrostalokyttääjäksi, sivut löytyväy netistä kun hakukonetta käyttää.
Tilitätkö oman elämäsi tänne, ja tarkkaan, kiinnostaisi niin kovasti. - Hippusvinkula
Olisko se nuori kansanedustaja vammalasta sopiva vaimo Satoselle?
- kiinnnostaaa
Nurmisessa on kyllä sellaista naismaista näköö, että vois sitäkin kiinnostaa
- HonoHonoHono
Honottaja ei kyllä ole varmastikkaan koskaan päässyt naisenpäälle eikä taakse.
- juupajoo
Eikö teitä hävetä? Kuinka moni teistä sanoisi nuo asiat omalla nimellään. Ilkeät somehuutajat
- homohomo69
Arto taitaa tykätä Miehistä ?
- perushetero
Ei sinun kannata Sastamalan sivuilta etsiä homoseksuaalista seuraa, googlaa Setan sivut, sieltä löydät vinkkejä elämääsi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762260Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391801Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141581Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371303Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631296Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191111Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631052- 611012
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108733