Kyl mää ihmettelin

jeppuloita ei ollenkaan kirjottelemassa.
Heillähän on tiistaikokous.
En yhtän enää ihmettel.
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä on jeppula?????? Oletko mahdollisesti oikealla foorumilla?

Äänestä
  • >>Mikä on jeppula??????

    Jehnu/jeppula on yks Saatanan nappula, vartiotornilainen vartiotorvi ja aivopesty pönttö.

    Ihan oikealla palstalla on tuttavallisesti hän.

    Äänestä

  • Hra Etsivä kirjoitti:

    >>Mikä on jeppula??????

    Jehnu/jeppula on yks Saatanan nappula, vartiotornilainen vartiotorvi ja aivopesty pönttö.

    Ihan oikealla palstalla on tuttavallisesti hän.

    niinkuin sinäkin, aivopesty pönttö ja huonokäytöksinenkin vielä! Yleisistä käytöstavoista ei hajuakaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauhiast kirjoitti:

jeppuloita ei ollenkaan kirjottelemassa.
Heillähän on tiistaikokous.
En yhtän enää ihmettel.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu