Soinilla taas tänään mustapekka kourassa

Merkel antaa tänään Soinin valita korttipakan päällimäisen kortin.Hups,LOOSEER!!!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Harmi teille mutta kortin nostaa Stubb, Cai-Göran Alexander .

Äänestä
  • Stubbille Merkel antaakin koko korttipakan missä kaikki kortit on mustapekkoja.

    Äänestä

soini ja perusafrikkalaisethan tykkää mustistapekoista niin paljon ne niitä haluaa lisää ja takinkääntö vauhti vaan kovenee ja suomen vähäosaisimpien asiat entistä kaukaisempia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


merkitytkortit kirjoitti:

Merkel antaa tänään Soinin valita korttipakan päällimäisen kortin.Hups,LOOSEER!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu