Tangömarkkina sekoilu

Kummaa touhua. Naistesarjassa paras tippui jo semivinaalista. Miesten voittaja oli päätetty etukäteen!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lattea loppukilpailu, kun oli jo sovittu voittajat. Pitäisi olla, että ei saa, kuin kerran osallistua! Koskahan Pasanen oppii pukeutumaan? Tukka jo oli hyvin!

Äänestä
  • Ei Pasasessa Piassa mun mielestä mitään vikaa ole. Makunsa kullakin!

    Äänestä

  • tykkkääntommosenaan kirjoitti:

    Ei Pasasessa Piassa mun mielestä mitään vikaa ole. Makunsa kullakin!

    Oli hirvee mekko. Sopisi ehkä arpojen myyjälle!

    Äänestä

Naisosallistujista Erika on sitten Dannylle varmaan uusi Armi, eihän tuo muuten olisi tulliut tokaksi. Åkerman oli ehdottomasti parempi! - Dannyn kappaleet eivät kuulu tangomarkkinoihin, ne ovat eri tyylisiä kuin tangot! Kuinka hiivatissa tuossa touhussa ei ole mitään rotia! Toiseksi perintöprinssiksi tullut mies oli komeaääninen, voittaja aika pliisu ja vähän kuin piloillaan lauleskeli! Toiseksi tulleella oli ongelmana liika vaatimattomuus ja oli jo ikääkin, mutta aika vanhahan tuo tango-kuningatarkin on.

Äänestä
  • Tämä voittanut tangosävellys ihan perseestä ei tango .Ketkä ääliöt näitä valitsee?

    Äänestä

ei mene aina niinkuin itse haluaisi...joo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Markkinane kirjoitti:

Kummaa touhua. Naistesarjassa paras tippui jo semivinaalista. Miesten voittaja oli päätetty etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu