Pitääkö suuseksi viedä aina loppuun asti?

Tasapuolisesti

Tykkään antaa kyllä suuseksiä miesystävälleni. Tekniikat ovat kyllä vähän hakusessa. Nuolen ja otan suuhuni niin pitkälle kun yökkimisreaktioltani pystyn. Kiihotun itsekin suihinotosta. Miehenikin tykkää kovasti. Varsinkin kun mulla on kuukautiset ja emme harrasta silloin yhdyntää, annan silloin korvikkeeksi suuseksiä.

Ongelma on, etten ole vetänyt sitä päähän asti. Leuat pakkaa kipeytyä, mies pelkää että nirhaan hampailla ja tuntuu, että sitä pitäisi jatkaa niin kauan. Vähän huono motivaatio. Sperma ei myöskään oikein maistu.

Toisaalta mieheni taas antaa minulle oikein hyvää suuseksiä ja nautin siitä kovastí. Hieman vaivaa minua epäsuhta siitä, että mies antaa useammin suuseksiä minulle kuin minä hänelle.

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tekniikat

      Esileikkiä ei loppuun asti, mutta se on hieno lopetus hyvän seksin päätteeksi.
      Moonisten aikana käytä käsiä apuna.

    • Suuseksionkivaa

      Ei tarvii. Läsnäolo ja hyväilyt riittävät pitkälle, mutta mies (ainakin useimmat) tarvitsee sen laukeamisen lopuksi. Sen voit pyytää, että hän tekee sen loppuun kädellä samalla kun kutitat kielellä terskan ja varren yhtymäkohdasta, samalla kun pidät hänen lantiosta tai pusseista kiinni.

      • Aivan, noin se menee hienosti, ei sen kalun tarvii kokoaika olla suussa, eikä syvällä sielä, mukaan erilaista leikittelyä sillä jä hyväilyä huulilla ym hauskan pitoa... mutta juuri se loppuhuipennus on makeinta ku nainen hoitaa sen erilaisilla tekniikoilla, huulilla, käsillä, ym... sperman voi sit käyttää vaikka käsi, tai kasvovoiteeksi.....


    • Erkki65

      Vositko toteuttaa minun suuren unelmani elikkäs annat minulle orgasmin suuseksillä! Laukeaa NOPEASTI! 100/2min! Saan myös orgasmin anaalirauhasen kutittelusta! t. Erkki Eki Vainio, 65

    • sfsfsfsdfds

      Ei suuseksiä tarvitse viedä loppuun asti. Itse lopetan vaimon nuolemisen juuri kun hän on saamassa orgasmin.

    • Pornohamsteri

      Jollei halua spermoja niellä, niin suuseksin voi lopettaa käsihoidollakin, tai sitten teet kuten tämä neiti:

      http://xhamster.com/movies/4187731/blowjob_and_glasses.html

      Ei sitä munaa tarvi kurkkuunsa asti ottaa tai "lasteja" niellä, kuten e.m. videopätkän neiti osoitti. Näytti ainakin tuolle miehelle kelpaavan ja lopussa hän ilmaisi pienehköllä suihkauksella, että tuntui hyvältä :-)

    • Pitääkö

      Mies ei pysy kauan kunnossa jos et laukaise. Aina loppuun asti on kuin panisit rahaa pankkiin, sen saa korkoineen takaisin. Sperman maku on ensisijassa asennekysymys. Ei siis pidä vaan kannattaa haluta niin mies ei etsi paineiden helpotusta muualta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      280
      2908
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      49
      2298
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      1997
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      114
      1723
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      105
      1664
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1317
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      56
      1189
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      77
      1181
    Aihe