Pitääkö suuseksi viedä aina loppuun asti?

Tasapuolisesti

Tykkään antaa kyllä suuseksiä miesystävälleni. Tekniikat ovat kyllä vähän hakusessa. Nuolen ja otan suuhuni niin pitkälle kun yökkimisreaktioltani pystyn. Kiihotun itsekin suihinotosta. Miehenikin tykkää kovasti. Varsinkin kun mulla on kuukautiset ja emme harrasta silloin yhdyntää, annan silloin korvikkeeksi suuseksiä.

Ongelma on, etten ole vetänyt sitä päähän asti. Leuat pakkaa kipeytyä, mies pelkää että nirhaan hampailla ja tuntuu, että sitä pitäisi jatkaa niin kauan. Vähän huono motivaatio. Sperma ei myöskään oikein maistu.

Toisaalta mieheni taas antaa minulle oikein hyvää suuseksiä ja nautin siitä kovastí. Hieman vaivaa minua epäsuhta siitä, että mies antaa useammin suuseksiä minulle kuin minä hänelle.

7

54

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tekniikat

      Esileikkiä ei loppuun asti, mutta se on hieno lopetus hyvän seksin päätteeksi.
      Moonisten aikana käytä käsiä apuna.

    • Suuseksionkivaa

      Ei tarvii. Läsnäolo ja hyväilyt riittävät pitkälle, mutta mies (ainakin useimmat) tarvitsee sen laukeamisen lopuksi. Sen voit pyytää, että hän tekee sen loppuun kädellä samalla kun kutitat kielellä terskan ja varren yhtymäkohdasta, samalla kun pidät hänen lantiosta tai pusseista kiinni.

      • Aivan, noin se menee hienosti, ei sen kalun tarvii kokoaika olla suussa, eikä syvällä sielä, mukaan erilaista leikittelyä sillä jä hyväilyä huulilla ym hauskan pitoa... mutta juuri se loppuhuipennus on makeinta ku nainen hoitaa sen erilaisilla tekniikoilla, huulilla, käsillä, ym... sperman voi sit käyttää vaikka käsi, tai kasvovoiteeksi.....


    • Erkki65

      Vositko toteuttaa minun suuren unelmani elikkäs annat minulle orgasmin suuseksillä! Laukeaa NOPEASTI! 100/2min! Saan myös orgasmin anaalirauhasen kutittelusta! t. Erkki Eki Vainio, 65

    • sfsfsfsdfds

      Ei suuseksiä tarvitse viedä loppuun asti. Itse lopetan vaimon nuolemisen juuri kun hän on saamassa orgasmin.

    • Pornohamsteri

      Jollei halua spermoja niellä, niin suuseksin voi lopettaa käsihoidollakin, tai sitten teet kuten tämä neiti:

      http://xhamster.com/movies/4187731/blowjob_and_glasses.html

      Ei sitä munaa tarvi kurkkuunsa asti ottaa tai "lasteja" niellä, kuten e.m. videopätkän neiti osoitti. Näytti ainakin tuolle miehelle kelpaavan ja lopussa hän ilmaisi pienehköllä suihkauksella, että tuntui hyvältä :-)

    • Pitääkö

      Mies ei pysy kauan kunnossa jos et laukaise. Aina loppuun asti on kuin panisit rahaa pankkiin, sen saa korkoineen takaisin. Sperman maku on ensisijassa asennekysymys. Ei siis pidä vaan kannattaa haluta niin mies ei etsi paineiden helpotusta muualta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      2022
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      41
      630
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      38
      584
    4. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      470
    5. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      60
      460
    6. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      61
      459
    7. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      44
      438
    8. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      6
      417
    9. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      14
      413
    10. Hyvää yötä mies

      Kulta söpöliini 🥺❤️
      Ikävä
      40
      401
    Aihe