Onkohan Rich ottanut tässä huomioon, että ei myöskään kannattaisi treenata jalkoja tai ylipäätään mitään paikkaa vaan olla täysin luuviulu:
https://www.youtube.com/watch?v=8DWS8uzr1dE
https://www.youtube.com/watch?v=8DWS8uzr1dE
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pianalla on ollut ja on edelleen kovat jalat.
Mutta en taas ymmärrä Pianan ideaa pallien roikkumisesta. Eihän ne sen korkeammalle nouse, vaikka ne kutistuu. Jos muovikassin laittaa puolilleen vettä ja poistaa siitä 3/4 osaa, ei se muovikassin pohja siitä mihinkään nouse.
Enkä muutenkaan ymmärrä tuota Pianan ylistystä. Alkaa jo reppana pahasti menettämään otteensa. Alussa sillä oli ihan hyvää läppää, mut nyt alkaa olee jutut tosi väsyneitä.
Joko tuo kaveri on täys tampio ja pahasti reality checkin tarpeessa, tai sitten se on tosi fiksu ja nauraa taas matkalla pankkiin.
Iso mies pienet munat.
Ihanan miehekäs ääni tuolla daamilla, tykkään. Varmasti jättimäisen kokoinen klitoriskin jota voi imuttaa =)