"Ruotsin pääministeri Stefan Löfven (sd.) on sairastunut äkillisesti. Löfven kiidätettiin ambulanssilla sairaalaan Arlandan lentokentältä.
Hän palasi Ruotsiin tänä aamuna Etiopian-matkalta".
http://yle.fi/uutiset/ruotsin_paaministeri_kiidatettiin_sairaalaan__voi_pahoin_etiopian-matkan_jalkeen/8160521
Sairastumisen syytä ei toistaiseksi tiedetä. Löfvenin tiedottajan mukaan tämän vointi heikkeni hieman ennen kuin lentokone laskeutui Arlandaan.
Ruotsin pääministeri teholle etiopiasta
Neekeritauti_iski
3
<50
Vastaukset
- Arvaan.vaan
Se sai kuulla, että Etiopiasta tulevat maahanmuuttajat ovatkin oikeasti somalialaisia?
- VarmistettuaTietoa
Ei ollut neemusankkeri tällä kertaa, vaan pökähystauti iski. Sehän on jeeno.
- efrghjgfjgthjuy
Toivottavasti sai Ebolan etiopiasta tai sarssin. Mokoma hurri joutaa kuolemaan. Suomenhurritkin voisivat sairastua ainakin peräaukon syöpään,päästäisiin niistäkin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762240Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391792Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141563Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371295Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631287Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191106Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631041- 611006
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja107722