ja kokoomus peesaa. PS pysyköön hallituksessa jotta voi estää edes pahimmat kepun ja kokoomuksen ylilyönnit kreikkatukemisessa. Kepu ja kokoomus nuolevat kielet ruvella EU:ta jotta EU maataloustuet ja halpatyövoima pysyisivät Suomessa.
Kepu myy persettänsä
7
<50
Vastaukset
- fkjhgfdss
Juuri näin.
- InSoiniWeTrust
Persuja fanittava Juuri näin -mies iski jälleen.
Ja taas sekä aloittaja että Juuri näin -mies käyttävät samalla sormitekniikalla tuotettua pikanimimerkkiä. vglKJHGFDS ja fKJHGFDSs.
Huomioidaan myös miten persuli on mielistynyt IsoPerseen käyttämään homosävytteiseen heittoon.
Mutta persuli ei ole vielä lukenut uutisia, eikä tiedä että perseen myyminen on nyt isäinmaallista linjan pitämistä ja anaalineitsyyden pitäminen taasen rintamakarkuruutta.
Jos ette vielä tuon teille junteille suunnatun Talvisota-heiton jälkeen tajua IsoPerseen vetävän teitä nenästä, niin olette ansainneet kaiken virtsan mikä silmillenne lentää. - ååwööåå
Aloittajan äiti on keskustalainen ja isä perussuomalaineen. Poika tietää vanhempiensa rahoitustoiminnan!
- lgkjg
InSoiniWeTrust kirjoitti:
Persuja fanittava Juuri näin -mies iski jälleen.
Ja taas sekä aloittaja että Juuri näin -mies käyttävät samalla sormitekniikalla tuotettua pikanimimerkkiä. vglKJHGFDS ja fKJHGFDSs.
Huomioidaan myös miten persuli on mielistynyt IsoPerseen käyttämään homosävytteiseen heittoon.
Mutta persuli ei ole vielä lukenut uutisia, eikä tiedä että perseen myyminen on nyt isäinmaallista linjan pitämistä ja anaalineitsyyden pitäminen taasen rintamakarkuruutta.
Jos ette vielä tuon teille junteille suunnatun Talvisota-heiton jälkeen tajua IsoPerseen vetävän teitä nenästä, niin olette ansainneet kaiken virtsan mikä silmillenne lentää.Hörönlörön.
- Änim
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/1372 Paavo Väyrysen aloite: Kansalaisaloite kansanäänestyksen järjestämiseksi Suomen jäsenyydestä euroalueessa
- Entinen_ps-äänestäjä
Ei PS:llä ole mitään asiaa jatkaa hallituksessa tämän jälkeen. Vuositolkulla on kääritty pisteitä kotiin Kreikan kustannuksella ja nyt sitten, kun tuli nk. kova paikka, niin takki kääntyi heti. Todella paskaa porukkaa, äänestäjien pettäjiä. Tai ei välttämättä koko porukka, mutta ainakin eräät.
- gkkjhgfs
Kepu ja kokoomus pettivät Suomen kansan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874028Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242891No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452310- 341311
- 10899
- 131875
- 6844
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12811Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124756- 11750