Onko seuraavassa kuvassa kyseessä etu- taka- vai niin sanottu oravapillu? Itse veikkaisin monia pilluja kaivelleena, että kyseessä on vahva etupillu ja turpeat isot häpyhuulet.
Asiallisia vastauksia kiitos.
http://is11.snstatic.fi/img/658/1436865120939.jpg
Mitä mieltä palstan miehet ovat?
11
51
Vastaukset
- Iivana_Nyhtänköljä
Taitaa olla miessukuhormooneilla turvotettu mustavärkki.
- tietoa_vailla
Mikä on oravapillu? En näin naisena ole juuri pilluja kaivellut, joten en tiedä.
Miksi tuolla on vain yksi lahje?- Mies60v
Eikö oravapillu ole sellainen että kumpare on kuin kyyryssä olevan oravan selkä kun sitä silittää?
- tietoa_vailla
Mies60v kirjoitti:
Eikö oravapillu ole sellainen että kumpare on kuin kyyryssä olevan oravan selkä kun sitä silittää?
Ai jaa. Voi olla tosin ettei tuo päde enää nykyaikaan, koska vahaus.
- makeasti.oravainen
No orava kiipeää puun runkoa eli vartta pitkin ylöspäin. Siitä se nimi.
- kerran.vielä
Nimi siitä että kapuaa runkoa eli vartta ylös kuin orava.
Yksi lahje siksi kun kyseessä ei ole kaksilahkeinen - pimuillu
makeasti.oravainen kirjoitti:
No orava kiipeää puun runkoa eli vartta pitkin ylöspäin. Siitä se nimi.
Ja joskus se kiipeää niin ylös että puraisee varren omistajaa kaulasta. Sen takia joillakin nuorilla miehillä on semmoisia kummallisia verenpurkaumia kaulassa, yleensä sunnuntai- tai maanantaiaamuisin.
- sehänsemielessäaina
Pikajuoksija lähtötelineissä,empä muuta kyllä kuvasta löydä parhaalla mielikuvituksellakaan.En ainakaan naisen sukupuolielintä.
- oIetko.sokea
Näkyyhän sillä pillu vaatteiden läpi.
- sdfsdg
Apinat taitaa nussia enimmäkseen takaapäin, joten takapillu
- sörnaibist
pullotuksesta päätellen etu vittuinen, vaimollakin on etu painotteinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708