Väyrynen populisti

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1437107303864.html

Suomen kannattaa ensin maksattaa kreikkalaiset velkansa EU:lla ennen eroa!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tällä Paavolla ("kesk"), ei taida myöskään olla mitään omilla ansioillaan tai teoillaan hankittua omaisuutta? Kaikki hänen omistamansa ovat kustantaneet joko suomalaiset tai eurooppalaiset veronmaksajat.
Pavehan"kesk" on ollut mukana eu:ssa ihan alusta asti ja myös rahanpesussa, jonka me tunnemme nimeltä €urovaluutta.


Nyt hän on sitten yhtäkkiä vaatimassa eroa tästä kaikesta? Miksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ougougadouga kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1437107303864.html

Suomen kannattaa ensin maksattaa kreikkalaiset velkansa EU:lla ennen eroa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu