Putin: vain sairas ihminen voi ajatella, että Venäjä hyökkäisi Natoa vastaan
Lue lisää: http://fi.sputniknews.com/politiikka/20150606/144656.html#ixzz3gKndHFF9
Lue lisää: http://fi.sputniknews.com/politiikka/20150606/144656.html#ixzz3gKndHFF9
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Pistetään samalla kaikki muutkin trollit kuriin, lännestä pohjoisesta ja etelästä.
Kylläpäs itä nuolijoita vituttaa kun putte meni toteamaan että eivät pärjää Natolle. Eipä ole kauan kun palstalla itä trollit valehteli että r..ät on ylivoimaisia muka Länsimaita vastaan ja sitten putte tulee ja itä trollien itkut menee hukkaan ja paljastaa valeen.
Putte tulee ja tulee:D lopettakaa herranen aika toi pelkääminen.
Vain sairas ihminen voi ajatella, ettei Nato hyökkää Venäjälle.
Vain tiltu eli sairas ihminen voi kuvitella että Venäjän naapurimaa pärjäisi liittoutumattomana.
Suomi on pärjännyt ihan hyvin kohta 70 vuotta. Ekhä et lukenut historiaa ollenkaan koulussa?
Aivot ovat sammuneet jos yhtä-aikaa muistaa ja ei muista että Venäjä on hyökännyt ja hyökkää koko-ajan kaikkialle.
Natoon
Tämä on se demokratia jota nato edustaa. Jos ei paapata sitä samaa mitä muut natottajat, he vihastuvat ja vaativat toisinajatteloita "kuriin"
Tätä näkee jatkuvasti, uudestaan ja uudestaan. Natottajien perusarvot on: totelkaa isäntäämme!
Natoon välittömästi.
Ai että miksi. Olisi kiva jos keksisit edes yhden perustelun suomen itsetuhoon.
Nato vahvistaa turvallisuutta ja kansainvälistä asemaa. Nato kammoiset ja idän nuolijat eivät kykene mitenkään tätä väitettä kumoamaan. Lisäksi nato puolustaa sen jäseniä häirikkö valtioita vastaan.
Natoon heti
Voi ei, mikä mulla on! Täytyy ottaa lääkettä, kun olen niin sairas. Lääkäriin lähdettävä heti kun TK aukeaa. Kerron päivystyksessä olevani sairas, hyvin sairas. Hoitsu kysyy oireita: -kävin armeijan. Hoitsu: -mitvittuu? -eiku Putin, mun frendi sanoi niinku, että olen sairas ja se silleen on lääkäri ja aina oikees ni antakaa sitä lääkettä. Antaakohan ne rauhoittavia tolla.
Natoon
Putte totesi että r..ä ei pärjää puolustusliitto Natolle joten itä trollien on turja jankuttaa r...än aseiden voimasta mitään.
Joten sinun on turha jankuttaa jäsenyydestä. Suomi on tunnetusti Venäjän naapurivaltio. Jäsenyys olisi Suomelle tuhoisa jos vahva Nato hyökkää heilkoon Venäjään. Mitä suurempi houkutus USA:lla junailla sota jos väittämäsi pätee.
Nato ei hyökkää mihinkään se puolustaa jäseniään, Naton 28 jäsentä ja niiden läheiset liittolaiset varautuu idän uhkaan mutta niin kaikki järkevät maat tekee.
itä trollien vitutus on huipussaan kun putte totesi että r..än armeija ei pärjää Natolle.
Natoon
Välittömästi Natoon sanoo itä trollit mitä haluaa.
Putin kosiskelee poikia taas.
http://www.iltasanomat.fi/muutlajit/art-1439892388896.html
Oliko Mainilan ampuja sairas? Tutkittiinko tämän ampujan pääkoppaa ja mihin tuloksiin silloin tultiin?
putten ilmoitus nolasi itä trollit täysin ja kaiken lisäksi putte myönsi että r...ä ei pärjää Natolle