Onko tosi että kauhavalaaset naiset on kerkiävääsiä miesten suhtehen?
Vaihdetahan ja muutenkin?
Kerkiävääset naiset
21
<50
Vastaukset
- hidas
Ei ole totta.
- ehkäovat
Kun otit puheeksi, muutaman tapauksen tunnen.
- ssanttuu3
miehet ne vasta kerkiääkin..
- apikainen
Ja ne kapiaaset varsinkin kun vielä oli varuskunta
- KunnonMoukaria
Pitää paikkansa. Täällä Härmäs on ainaki tunnetusti miehillä aika pienet pelit. Itte joudun hakemaan laatuseuraa naapurikunnista.
- alaasin
Joo lapualta varmasti löytyy sellaaset pelit jolla täyttää vaikka 200litran tynnyrin.
- NaistenTyydyttäjä
Ajan joka viikonloppu Kauhavalle tyydyttämään paikallisia aviossa eläviä naisia. Asuntoautossani käy 20-30 kiimaista naista joka viikonloppu!
- Dementiaako
Mitä ne siälä käy? Kahvillako ne tramppaa. Naisit niitä, kun ne niin on tyrkyllä. Mutta, kun aika menöö niitä laskies.
- sirpsakkatyttö
Rekkakuskit panoo...
- kaffemuori
Jännittää... moon täpööttäny reisiä yhtehen jo eilisestä lähtien... ehtoolla se sitte tulloo
- Keppijumppa
Oikeen tuloo surko sua ja sun asuntoautoa.
Älä paa liian halavalla. - tositarpehes
Mihinä sun autos päivystää? Oomma tulos vähän isommalla akkaporukalla. Se on sitten pari varvia per ämmä. Ps Oomma vähän vanhempia akkoja ja rumia.
- Parkis
Ja seuraavaksi Voltis
- HerkkuElli
Vain yhyres paikas oon saanu Härmäs yli minuutin kestävää kovaa kyytiä... nimittäin puuvuoristoraras. :D
- sippeli
kovat kyyrit sa myäas Luhurikan lavalla tai viäreisellä parkkialueella ku malttaa orottaa
- Fuckyourselfer
Onko siäläkin tivoli? Luhurikan lavalla saa kovat kyydit jos orkka soittaa polokkaa. Parkkipaikalla voi saada kovat kyydit jos aukoo päätänsä väärälle isännälle.
Seksiä saa vaan ne jokka on alkuillasta asialla tai joilla on oma akka föliys.
- seurannut
Luhurikassa tiisten peräkamari pojat käy juomassa kaljaa ja vahtaamassa naisia. Sitte kun on kymmenen kaljaa juotu uskaltaa mennä puujaloilla kävelemään pissi housuissa jonkun naisen kanssa.
- sonnikka
Äijät ku körmähtää silloon astun mä kuvioohin,,, oon kova sonni kyllä akat tiätää
- Massagedevice
Maan kuulu hieromasauva....
- rekkamieshymy
Joo joo, löysät ölijyyset farkut ja rekkamiehen vako loistaa. Varmahan kierrät niitä harmaapäisiä naama norsulla härmänaisia.
- tzvzgvvguuoijugkjh
Ellukin panettaa ittiänsä ravimiähillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762284Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391809Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141596Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371308Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631305Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191113Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631058- 621018
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108743