Onko tosi että kauhavalaaset naiset on kerkiävääsiä miesten suhtehen?
Vaihdetahan ja muutenkin?
Kerkiävääset naiset
21
<50
Vastaukset
- hidas
Ei ole totta.
- ehkäovat
Kun otit puheeksi, muutaman tapauksen tunnen.
- ssanttuu3
miehet ne vasta kerkiääkin..
- apikainen
Ja ne kapiaaset varsinkin kun vielä oli varuskunta
- KunnonMoukaria
Pitää paikkansa. Täällä Härmäs on ainaki tunnetusti miehillä aika pienet pelit. Itte joudun hakemaan laatuseuraa naapurikunnista.
- alaasin
Joo lapualta varmasti löytyy sellaaset pelit jolla täyttää vaikka 200litran tynnyrin.
- NaistenTyydyttäjä
Ajan joka viikonloppu Kauhavalle tyydyttämään paikallisia aviossa eläviä naisia. Asuntoautossani käy 20-30 kiimaista naista joka viikonloppu!
- Dementiaako
Mitä ne siälä käy? Kahvillako ne tramppaa. Naisit niitä, kun ne niin on tyrkyllä. Mutta, kun aika menöö niitä laskies.
- sirpsakkatyttö
Rekkakuskit panoo...
- kaffemuori
Jännittää... moon täpööttäny reisiä yhtehen jo eilisestä lähtien... ehtoolla se sitte tulloo
- Keppijumppa
Oikeen tuloo surko sua ja sun asuntoautoa.
Älä paa liian halavalla. - tositarpehes
Mihinä sun autos päivystää? Oomma tulos vähän isommalla akkaporukalla. Se on sitten pari varvia per ämmä. Ps Oomma vähän vanhempia akkoja ja rumia.
- Parkis
Ja seuraavaksi Voltis
- HerkkuElli
Vain yhyres paikas oon saanu Härmäs yli minuutin kestävää kovaa kyytiä... nimittäin puuvuoristoraras. :D
- sippeli
kovat kyyrit sa myäas Luhurikan lavalla tai viäreisellä parkkialueella ku malttaa orottaa
- Fuckyourselfer
Onko siäläkin tivoli? Luhurikan lavalla saa kovat kyydit jos orkka soittaa polokkaa. Parkkipaikalla voi saada kovat kyydit jos aukoo päätänsä väärälle isännälle.
Seksiä saa vaan ne jokka on alkuillasta asialla tai joilla on oma akka föliys.
- seurannut
Luhurikassa tiisten peräkamari pojat käy juomassa kaljaa ja vahtaamassa naisia. Sitte kun on kymmenen kaljaa juotu uskaltaa mennä puujaloilla kävelemään pissi housuissa jonkun naisen kanssa.
- sonnikka
Äijät ku körmähtää silloon astun mä kuvioohin,,, oon kova sonni kyllä akat tiätää
- Massagedevice
Maan kuulu hieromasauva....
- rekkamieshymy
Joo joo, löysät ölijyyset farkut ja rekkamiehen vako loistaa. Varmahan kierrät niitä harmaapäisiä naama norsulla härmänaisia.
- tzvzgvvguuoijugkjh
Ellukin panettaa ittiänsä ravimiähillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874098Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760