Tämän aamun uutisantia:
YLE: Ylen toimittaja-akka oli haalinut demari Junerin ja jonkun PS-vastaisen yliopistonuijan haukkumaan persuja. Tarkoitushakuista toimintaa vihervasemmisto-YLEltä .
MTV: Kenopääakka oli haalinut Tino Singhin haukkumaan persuja.
Tää intian lahja Suomelle veti mutkat suoriksi ja sanoi että maahanmuuttokriittisyys = rasismi.
Ja kenopää nyökkäili vieressa.
Siis ei uutta auringon alla.
Perussuomalaiset aamun otsikoissa
5
<50
Vastaukset
- zxcvvvv
Ei se sitten kyllä ainakaan persuista puhunut tonopää. Ootko tullut jo vainoharhaiseksi, kun luulet, että telkkarissa aina muka puhutaan persuista.
- vituttaa.moinen
Perust ovat ainoa aidosti maahanmuuttokriittinen puolue Suomessa. Joten sitähän vastaan tuo "suvaitsevainen" ohjelma oli suunnattu, vaikkei ihan nimeltä olisi mainittukaan.
- persutluikureita
vituttaa.moinen kirjoitti:
Perust ovat ainoa aidosti maahanmuuttokriittinen puolue Suomessa. Joten sitähän vastaan tuo "suvaitsevainen" ohjelma oli suunnattu, vaikkei ihan nimeltä olisi mainittukaan.
Siis olet tullut vainoharhaiseksi.
Sitäpaitsi mikään ei muuttunut maahanmuuttopolitiikassa kun persut on hallituksessa. Ellei siksi lasketa pientä maahanmuuton lisääntymistä.
- LoisetSyö
Pummi haastatteli pummeja. Jokainen niistä on pelkkä loiseläjä.
- Laaja-xx
Maahanmuuttokriittisyys on hyvä asia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762149Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361762Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111500Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341265Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611250Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161079Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv611002- 60983
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103684