Soini on selvinnyt haasteesta hyvin.

2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos kyseessä olisi joku vasuri niin Kreikalle olisi luvattu ja annettukin miljardeja jo ennen kuin muut olisivat lainaa edes hyväksyneet ja enstiset velat olisi annettu anteeksi.
Maassa olis jo nyt 10000 Afrikan mamua enemmän ja monta laivalastillista tulossa lisää.

Äänestä

moni kepun äänestäjä on pettynyt sipilään ja se näkyy tulevissa vaaleissa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näino kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015072420080312_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu