Mitä sinä sanot ?
http://www.irr-tv.fi/radiotv/tv-arkisto/38-general/general-sp-624/263-isae-zakaria-dvd
Medialla on jotain sanottava muslimeista.
3
<50
Vastaukset
- Uskovainenmieseee
Tuo on kristitty hieno mies jonka kautta Jumala puhuu vääryydessä ja saatanan vallassa oleville muslimeille. Siellä on kai jotain tuhansia muslimeja tullu uskoon Jeesukseen ton miehen telkkariohjelmien kautta. Toihan on kertonut islamin olevan suurta sairasta valhetta täynnä vihaa ja orjuuttamista, tappamista, pesofiliaa yms saatanan työtä. Lukekaa ton miehen juttuja islamista niin nää kaikko totuudet löytyy sieltä.
- Yksuskovainemyös
Tiedän. On käsittämätöntä miten näitä muslimeja voidaan tuoda edes länsimaihin kun he toimivat pimeyden vallassa ja saavat pitää meitä pilkkanaan. Vaikka eipä suomessakaan kauheen suuri joukko ole Jeesukseen elävästi uskovat ts.uudestisyntyneet.
- savonarola
Yksuskovainemyös kirjoitti:
Tiedän. On käsittämätöntä miten näitä muslimeja voidaan tuoda edes länsimaihin kun he toimivat pimeyden vallassa ja saavat pitää meitä pilkkanaan. Vaikka eipä suomessakaan kauheen suuri joukko ole Jeesukseen elävästi uskovat ts.uudestisyntyneet.
No eihän suomessa ole todellakaan enää jäljellä kuin kourallinen tosi Jeesuxen seurajia jotka rakastaa vihollinen ja muslimit niin että halua ja voi uhrata itseä,,, saadaxeen heitä mukaan taivaaseen,,, menemään vaikka vankilaan Iranissa tai Irakissa,, vain sentakia että kertoo heille että Jeesus on ainoa ratkaisu ja Rakastaa heitä. Ihminen tulis muuttua Rakastamaan Tosi Rakkaudella että näkee ja tietää hänen olevan Kristitty !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762240Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391792Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141563Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371295Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631287Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191106Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631041- 611006
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja107722