Löytyiskö Ruotsista...

Jonka kanssa vois olla vaikka kirjeenvaihdossa. Asun Östersundissa.
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voit olla kirjeenvaihdossa.
Sillä ajelen useasti Östersundin ohitse.
Eipä tarvita postia välissä voin tuoda itse kirjeen laatikkoosi ja ottaa sinun kirjeesi sieltä pois.
Mitäpä muuten puuhailet siellä?
Olen itseasiassa just lähdössä sinne päin joten oon vasta viikon päästä tavattavissa joten laita tänne yht.tietojasi tai sähköpostiini
[email protected]

Äänestä
  • olitkin JÄPÄ.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ketään kivaa kimmaa kirjoitti:

Jonka kanssa vois olla vaikka kirjeenvaihdossa. Asun Östersundissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu