Kestääkö murha Immosen paine kun ei rasistit kurmuuttavat tätä natsia? Vai onko edessä köyden osto Biltemasta ja kunniakas hirttätyminen.
Joko Olli Immonen hirttäytyi??
15
<50
Vastaukset
- kivittäjät.äänessä
Roskaväki päässyt taas verenmakuun. Immonen haluttaisiin hengiltä, mieluiten repiä kappaleiksi, vaikka Hakaniemen torilla.
Mitään vastuuta ei noilla hurskastelevilla lynkkausmielialan nostattajilla ole, tosin Immonen on politiikassa nahkansa paksuntanut joten tuskin häntä sillä saadaan pois päiviltä.
Se mitä tehtiin vaikka Mika Myllylälle on esimerkki siitä mitä tämä julkisuushyeenalauma haluaa ja voi tehdä. Mikäli uhri ei pysty pitämään puoliaan vaan murtuu niin ajojahtia jatketaan säälimättä äärimmäiseen loppuun asti.- PersutPoisSuomesta
Sitä saa mitä tilaa.
Sitä kannattaisi natsi Immosenkin miettiä.
- Kysynpä-Vaan
Haastaakohan Olli sut pian oikeuteen kun kirjotat näitä kunnianloukkaus-materiaalitekstejä julkisille sivuille kaikkien nähtäväksi?
- OikeusJaKohtuus
Julkisuuden henkilön pitää kestää arvostelua jota hänen toimintansa aiheuttaa. Ei Immosen kunniaa ole millään tavalla loukattu.
- vekkapennamo
Se on niin että kohta Immosen Breivik parta harjataan perusteellisesti.
- KoivuniemenherraaPennule
Rauhoitu nyt vähän teinipissis, lähettää Isä kohta hakemaan koivuniemen herraa. Vaikka ethän sinä kahdella aivosolullasi ymmärrä mitä se edes tarkoittaa.
- onnee
Immonen voi peruuttaa vaikka oman pienpuolueen ja kannatus on taattu...
- PS.jäsen
Heh heh ei löydy montaa jäentä. 4 loispummi deekua jos saa jostain suomi24 palstoilla roikkujista niin hyvä saavutus.
- TyperyydenYlistys
PS.jäsen kirjoitti:
Heh heh ei löydy montaa jäentä. 4 loispummi deekua jos saa jostain suomi24 palstoilla roikkujista niin hyvä saavutus.
Ymmärrätkö sinä pölvästi oman typeryytesi. Mikä ihmeen jäen ja mitä vit***ua sinä pölvästi täällä suomi24:lla roikut kun suomi24:lla roikkujia halveksit ja pilkkaat. Typeryytesi osoitit kahdella lauseella. Sinä olet varsinainen typeryyden ylistys.
- Maitojunapersu
Taitaisi jäädä se hirttäytyminen puolitiehen kuten muutkin Immosen puuhat.
- ps-syrjintää
Oiskohan tuota älytöntä kohua syntynyt, jos kirjoittaja olisi ollut joku muu kuin perussuomalainen? Epäilen. Kyllä se perusimmonen siinä mielessä oikeassa on, että jotka tänne tulevat, eläkööt niin kuin tässä maassa eletään. Ei niille tartte olla mitään erikoisjärjestelyjä. Ei mekään niitä heidän kotimaassaan saataisi. Suomalaisten pitää aina mielistellä muita, jopa niin, että meidän on muutettava tapojamme, jotta maahanmuuttajat voivat elää täällä.
- vastuunkantoa
Jos Soini, Stubb, Sipilä ym. Kreikkalle rahan lainaamisesta päättäneet hukkaavat miljardeja veronmaksajien rahoja niin odotan että he kantavat sitten vastuunsa ja hirttävät itsensä sillä korvaamaan he eivät noita rahoja pysty.
- realismi
Vihervasemmisto elää omaa pientä mielikuvitus höttöään ja toivoo että Immonen jonka kannatus on noussut aivan omiin sfääreihin tappaisi itsensä kuten köyhät suomalaiset on säälittävää toive unta ja harhaa?
- onnee
Koulukiusaaja narsistit pistetään ojennukseen persujen avulla..
- ImmonenRasvaaKöysi
Toivotaan pikaista toimenpidettä mokomalta natsirotalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1772321Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe401817Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141632Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661334Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391321Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191121Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641068- 621027
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110757Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45703