http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1438047653778.html
"Kyläkauppias Vesa Keskisen mauritiuslainen ystävä Ian Manikam täytti 50 vuotta. Vesa lahjoitti kaverilleen erikoisen syntymäpäivälahjan. Hän kustansi miehelle silmien laserleikkauksen.
– Olen tuntenut kaverin 26 vuotta. Hän oli viimeksi Suomessa 30-vuotissynttäreillläni ja nyt häissäni. Hän etsii itselleen vaimoa Suomesta, Keskinen kertoo. "
..etsii vaimoa itselleen ja varmaankin turvapaikkaa....
Keskinen hyysää ngreitä!!!!
mutiaisia-ovista-ja-ikku
3
<50
Vastaukset
- Noissa_maissa_mistä
tuokin on ei ole minkäänlaista eläkesysteemiä niin sillä on ilmeisesti aikomuksena tunkea itsensä Suomen eläkesysteemiin.
- Selvähän_se1234
Tottakai hyysää kun sillä on mamu puolisonakin.
- 54trfyguhikj
Jokainen Tuuria, ja Keskisesta uutisoivia lehtiä, rahoittava on rodunsekoitusta rahoittava suvaitsevainen, joka on osallisena Suomen muuntamisessa brasilialaiseksi ghetoksi.
P.S.
Ian Manikamin nimi on toisin päin Makinam Nai.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762305Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391813Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141616Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu661319Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2391315Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191118Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv641063- 621022
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja110752Asiat oikeisiin mittoihin
Komiat lehteen oli saatu kokonainen aukeama aikaiseksi hevostelemalla Lumion pahuutta. Eihän tässä nyt varmaan kukaan osaa enää näillä Kauhavan säänn45696