http://www.ruutu.fi/ohjelmat/hottikset/ovatko-he-liian-kuumia-loytaakseen-rakkautta-tassa-tulevat-suorapuheiset
YES!! No nyt on kaikki luomakunnan kruunut saatu kerättyä samaan realitysarjaan etsimään rakkautta.
Onhan nää hahmot käsikirjoitettuja, onhan?
Hottikset (Nelosen sinkkureality)
10
<50
Vastaukset
- hottiksiako
Mun mielestä ainoastaan tota Tommia voi sanoa normaalista erottuvan hyvännäköiseksi noista ja vaikuttaa järkevimmältäkin. Rosanna ja Martta näyttävät parhaimmilta naisista. Monella noista kilpailijoista on kuitenkin ihan liian suuret luulot itsestään. Myötähäpeän tunne tulee. Miksi pitää jossain hottis-muotissa mennä hakemaan kumppania eikä normaalina ihmisenä varsinkaan kun suurin osa noista ei edes ole normaalista poikkeavan hyvännäköisiä että ansaitsisivat hottis-tittelin. Eikä noiden pinnallisuus ja ylimielisyys ainakaan kaunista heitä.
- BimBom
Nelosen turhakeohjelmaa kaikille bimboille ja muille elämäänsä kyllästyneille. Danin pesänsaanti uhoamalla osoittaa vain naisten tyhmyyttä. Sitä paitsi se yhden emännän ranteessa oleva tatuointi on aivan naurettava.
- SAANAURaA
Miksi ihmeessä noista puollella on ihan selvä tuloillaan oleva kaksari eli KAKSOISLEUKA. Ja sitten muka ollaan niin niin hyvän näköisiä. Ja laitakaa ihmeessä ne tulotasot tänne näkyviin niin saadaan NAURAA.
- KuumaNainen-22v
Toi Dani on kyllä ihan typerä jätkä. En antais sille ikinä...eikä kyllä anna varmaan kukaan muukaan. :D
- Säälittäviä-nelosella
No siinä oli oikein painavaa asiaa. Suurin myötäsääli on lähinnä nelosen kanavalle, jotka tällaista provoamista pyörittää...
- mr.savo
Lotta sopii noille.
- MielenkiintoAlla
perus nykypäivän käsikirjoiettu "tosi-TV" formaatti. suomi perässä mitä isot maat edellä.
- ToosaKiinni
Nelosella näyttää olevan aika nollameininkiä... tällaista provousta ja ihmisten ärsyttämistä koko juttu. Ja miksi nu naiset pitää olla tuollasia tatuoituja.
- Satamatyöläinen
Nelonen surkee kanava, hottikset tatuoituja naisia - ihan niin ku olisin nähnyt ne joskus laivamatkalla - onkohan ne satamassa töissä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää382181Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten642032Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211930HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363881670Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031641Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241464Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821092Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75915
- 27899