Israilille ei pakotteita länsirannan murhapoltosta

Kusipää Obamalle riittää taas tuomitseminen, selvässä asiassa.
Tämä maa ja raharosvo pitää itseään saatanana, joka pakotteita jakoi Suomellekin ????????????????????????????????????????
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ehkä voisit vinkua vähemmän ja ottaa sevää asioita. Jos viittaat tänään uutisiissaolleesta tulipalosta, niin miksi et odota kunnes tutkimus on valmis. Pelkäätkö, että paljastuu jotain muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

Kusipää Obamalle riittää taas tuomitseminen, selvässä asiassa.
Tämä maa ja raharosvo pitää itseään saatanana, joka pakotteita jakoi Suomellekin ????????????????????????????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu