Sadat tuhannet juhlivat Tukholman kaduilla – Pride-paraatin odotetaan rikkovan ennätykset
http://yle.fi/uutiset/sadat_tuhannet_juhlivat_tukholman_kaduilla__pride-paraatin_odotetaan_rikkovan_ennatykset/8197445
Mahtaa olla aromit ilmassa! Hyi stana!!
http://yle.fi/uutiset/sadat_tuhannet_juhlivat_tukholman_kaduilla__pride-paraatin_odotetaan_rikkovan_ennatykset/8197445
Mahtaa olla aromit ilmassa! Hyi stana!!
Vastaukset 8
Vanhimmat
millä oikeudella ovat omineet sateenkaaren itselleen ? Se on Jumalan antama merkki, ettei tule enää vedenpaisumusta joten se kuuluu kaikille
-aivan oikea huomio.
Ruottissa vaan homot lisääntyy ja tietenkin myös tämä heidän deitti-tapahtumansa kasvaa samassa suhteessa. Siellä ei kohta ole kuin valkoisia homoja ja muut ovat mustia.
Aids on homojen vastustelusta huolimatta erityisesti homosairaus Euroopan maissa.
Esim. Suomessa oli jossain vaihetta 90-luvulla 1000 hiv-positiivista, joista puolet homoja. Osa heistä menehtynyt tautiin.
Kannattaa ajatella että 500 homoa Suomessa on saanut tuon viruksen kun seuraavaksi harrastaa seksiä!
Ja tautihan nimenomaan leviää suojaamattomassa anaaliyhdynnässä. Eli aina kondomi ja vesiliukoista liukuvoidetta turvallisuutesi takia!
ihquu ja fantfuu
Munat on persepuolella.
Onko yhtään juutalaista vielä hyökännyt kimppuun puukon kanssa?
Ruotsissa oli homomarssi,Suomessa taas natsit tanssi. Itkukaasuissaan. Vot!