Valtamedia ja julkinen mielipide pitää Venäjää uhkana Suomen tulevaisuudelle. Minä näen paljon suurempana uhkana Ruotsin sotivat muslimit ja muut musulmaanit. Venäjältä ei tule Suomeen turvapaikanhakijoita Afrikasta. Ruotsista taas tulee pohjoisen kautta Suomeen haitallista ainesta tornion kautta.
Mikä suomalaisia vaivaa? Ettekö näe mitä täällä ja Euroopassa tapahtuu? Impivaara kuulostaa paratiisilta näihin uutisiin verrattuna!
mm. Tapahtui eilen: https://www.youtube.com/watch?v=8VXBO61sonw
Tätä lisää?
Mikä suomalaisia vaivaa? Ettekö näe mitä täällä ja Euroopassa tapahtuu? Impivaara kuulostaa paratiisilta näihin uutisiin verrattuna!
mm. Tapahtui eilen: https://www.youtube.com/watch?v=8VXBO61sonw
Tätä lisää?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mä nauran sitten kun säkin Olga otat Obaman isoa munaa syvälle kurkkuun samalla kun Kiina panee sua perzeeseen pikku riisitikullaan.
Yhdysvallat on maailman suurin mahti ja se määrää täällä planeetaalla ja sun on parempi hyväksyä se hyvissä ajoin vodka-olga.
Ahvenanmaalaiset ovat olleet uhka Suomen kansalle jo pitkän aikaa. Suomen ei kannata ruveta uhraamaan suomalaista lihaa ahvenamaalaisten puolesta. Hoitakoon Ruotsalaiset ahvenamaan puolustuksen.
Venäjä on todellakin pelkkää uhkaa koko paska. Lentelevät ympäri maailmaa "pullistelemassa" vaikka kalusto ei pysy ilmassa edes kotimaan näytöksissä. Presidenttinä, mielipuoli varas ja upitollo juoppo kansa. Eipä ole itänaapurista tullut koskaanmitään hyvää, paitsi tietysti koko maailmaa naurattaneet urheat ja rehdit urheilijat kuten toisiaan munille potkivat parrakkaat naisurheilijat yms esikuvat.