Immosen eitartte kysellä demareilta neuvoja

Pitäköön vaan Rinne naamansa kiinni ja pysykööt siellä syöpäläisyhdistyksessään Levin rinteissä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rinne voisi myös muuttaa afrikkaan titustumaan oikein kunnolla siihen, millä laila afrikkalainen mies kohtelee naisia, mikä on naisen tehtävä siellä ja lähi-idässä. Voi jäädä itsekin sinne ja katsoa, pysyykö kauan hengissä.

Äänestä
  • Islamistimaissa on kuolemantuomio raiskauksista. Suomessa saa parin tonnin toimeentulopaketin.

    Äänestä

Islamistimaissa taitaa sen rangaistuksen saada raiskattu vielä päälle. Pitävät saastana raiskattua ja kohtelevat sen mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sekopääselitys kirjoitti:

Pitäköön vaan Rinne naamansa kiinni ja pysykööt siellä syöpäläisyhdistyksessään Levin rinteissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu