Auton teippaukset

Pöhwlö

Joo elikkäs auttakaas vähän ..tarkoitus olisi evoni saada teipattua kyljistä yms. Että mikä olisi hinta laatu suhteelta hyvä paikka käydä teippauttamassa ja miten se yleensä tapahtuu .valmiit mallit vai saa päästä sanoa ja keksiä? Millasta hintaa yleensä on?

5

1482

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyrpäköyhä

      eikö rahat riitä maalaukseen

    • Teippari

      Teippaus saattaa tulla kalliimmaksi kuin maalaus ja nykypäivänä hyvät takuutkin niille ja alkuperäisen pinnankin saa vielä palautettua. Mutta alkuperäiseen, TMI Vesa Saarenlaitaa on kehuttu ja sitten taitaa löytyä Streetlegal Oy. Ei muutako paikanpäälle kyselemään ja suunnittelemaan firman kanssa minkälaista laitetaan.

    • autokylä

      eikö seinäjoella oo ainaki 50 fiksaamoa ja teippaamoa..400 autoliikettä...sitte ne myy,fiksaa ja teippaa toistensa autoja...kun ei oo muutakaan tekemistä välillä joten etköhän saa teipattua autos jossain.

    • VeliTojota

      Mitä sitä ny hyvää autoa teippaamahan !

    • Sunny_1984

      eikösse oo huijausta jos vaan teippautat autos?

      Viä vaa reilusti hitsaamoho nii ne laittaa rassis kuntoho

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      42
      4320
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      138
      4079
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      64
      3736
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      89
      3576
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      33
      3547
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      65
      3351
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      86
      2921
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2835
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2636
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2344
    Aihe