Minun unelmani

Minun unelma romuttui maahanmuuttajiin. Pyydän rukousta jossa mamut palautettaisiin takaisin Afrikkaan.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

ja että pakkoruotsin ja homouden takia Ruotsi uppoaisi sihisten Helvettiin..
Katkeaisi keskeltä ja täyttisi laavalla. oijoi.

Ulkomailla matkalla, on aina ikävää, koska siellä on liikaa ulkomaalaisia vastasssa!

Äänestä

Kyllä afrikkalaisten pitäisi itsekin alkaa huomaamaan, että ei meillä ole työtä ja lähteä omaan maahansa. On jotenkin niin kummallista, että katselevat vaan ,että mitä meillä on antaa heille, vaikka näkevät, että meillä kaikki kurjistuu. Ei me tuota heidän uskontoaan tarvita ,meillä on omamme, joten siitäkään asiasta ei kannata puhua.

Äänestä

Kauppakäytävällä pieni tumma lapsi juoksi syliini heti tuli nainen repimään lasta pois ja sanoi:"Emme ole sinun kansa sina kristitu, Jumalalla ei ole poikaa, sinun on liityttävä muslimeihin niin juttelemme kanssasi." Huh, huh

Äänestä
  • Uskonnot pitäisi kriminalisoida.

    Äänestä

Yksi rukoukseni on ollutkin,että maahanmuuttajat palautettaisiin eikä heitä enään otettaisi maahamme.
Ymmärsin sitten,että tuo maahanmuutto on Jumalan rangaistus suomelle koska se on alkanut vainota kristittyjä,ja luopunut Jumalasta.

Suomi on saanut siis mitä on itse pyytänyt,islam uskon,joka on tullut,ja leviää maahanmuuttajien tuomana .
Sitten kun maahanmuuttajat ovat enemmistönä suomessa,kantasuomalaisten paettua ulkomaille, työn ja ruuan perään,pakotetaan islam usko kaikille maassamme pakolliseksi.

Äänestä

Uusi

19. 9 kaikki Narikka torille kello 15.

Uusi

Alkueräis kansaan kuuluvana, pelkään elinaikanani kokevani reservaatin.

Meiltä on viety kaikki mahdollisuudet pitää puoliamme. Perustuslakia ei kukaan arvosta. Samoin on maahan muutto laki ja moni muu pykälä. Mikä on tulevaisuus minulle rakkaassa suomessa ja sen kansalla.

Toivoin niin savani kokea rauhallisen loppu aikani.

Jo eilen näin viikin kirkon edessä kuinka n 70-75v mummua punaisesa rollaattorissa kulkien häiritsi aivan ihoon kiinni ajaen kaksi mustaa nuorta huligaania upo uusilla pyörillään, hokien tätätätä.

Onneksi siinä lähellä oli palvelutalo jonne eräs mies hänet turvallisesti saattoi.

Tämääkö on se unelma se ei ole meidän suomalaisten se unelma on noiden satiaisten, ja muiden tautien kantajien - Sukurutsan seurausta.

Äänestä

Islam on saatanasta ja se täytyy nujertaa.

Äänestä
  • Uskonnot ovat perseestä ja siksi ne pitäisi hävittää.

    Äänestä

Taitaa tuo allah olla väkevämpi kuin teidän jeesus. Nämä nimittäin ovat allahilta rukoilleet pääsyä tänne ja kas, pääsivät.

Kuinka joku voi olla näin sokea, että kuvittelee rukoilemisella olevan minkäänlaista vaikutusta todellisuuteen?

Äänestä
  • AMEN!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Julle4567 kirjoitti:

Minun unelma romuttui maahanmuuttajiin. Pyydän rukousta jossa mamut palautettaisiin takaisin Afrikkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu