Muslimit ovat mielisairaita;
9
<50
Vastaukset
Muslimit on hienoa kansaa...
- Olet-yhtä-sairas
kuin muslimi. Onko sukuvika ?
Olet-yhtä-sairas kirjoitti:
kuin muslimi. Onko sukuvika ?
Mikäli aloittaja(nimimerkkisi viivat): Huomasitko sarkasmin kommentissani?
- Se-on-
idompsu kirjoitti:
Mikäli aloittaja(nimimerkkisi viivat): Huomasitko sarkasmin kommentissani?
luettavissa tai ei...
- Muuteneipääsetaivaasee
Muslimitkin voivat pelastua jos hylkäävät valheen ja kääntyvät Jeesuksen armon luokse. Sama nimikristityillä. On aika tehdä parannus.
- mEEHUUTAMAAN
SE KUJILLE JA AITOVIERILLE,-SEKÄ MUSLIMEILLE,-JA MYÖS NOILLE IDIOOTTIMAISILLE LUTERILAISEN KIRKON NUKKUVILLE PIISPOILLE,-JOTKA EIVÄT HALUA HERÄTÄ MILLÄÄN, VAAN KUVITTELEVAT OLEVANSA USKON HUIPULLA !
- TOTTATOTISESTI
HE OVAT TOTAALISESTI MIELISAIRAITA SAATANANPALVOJIA !
JA NYT OLISI JO VIIMEINKIN AIKA SUOMEN PIISPOJEN LAUKOA MUSLIMEILLE AIVAN TÄYTTÄ TOTUUTTA, EIKÄ HYMISTELLÄ TUOMMOISTEN TÄYSIDIOOTTIPAKANOIDEN KANSSA JOTAI TÄYSIN NAURETTAVAA JA SURKEAA JA PETOLLISTA YHTEISTYÖTÄ-JOKA EI JOHDA YHTÄÄ MIHINKÄÄN !!!
SUOMEN PIISPAT EIVÄT EES TAJUA,-MINKÄ PERKELEEN KANSSA HE OVAT TEKEMISISSÄ !!!
VAIKKA MINÄKÄÄN EN PALJON TAJUA,-MUTTA SEN TAJUAN,- ETTÄ JOTKA TAPPAVAT JOPA SISARENSAKIN,-JOS TÄMÄ ALKAA USKOA JEESUKSEEN,-JA HYLKÄÄ MUHAMETIN JA TÄYSIN JONNINJOUTAVAN MUSLIMIEN MIELISAIRAAN HUMPUUKIN, JA SUOMEN PIISPANPERKELEET LOTRAILEVAT SELLAISTEN PERKELEITTEN KANSSA YHTEISTYÖTÄ- NIIN MINÄ AINAKIN SANON, ETTÄ HAISTAKAA LUTERILAISET PIISPAT PITKÄT PASKAT, JA PAINUKAA HELEVETTIIN SIITÄ VIRASTA-MISSÄ OLETTE ITSEÄNNE LIHOTTANEET TE SAATANAN KUVOTUKSET !!!
TE ETTE OLE JEESUKSEN APOSTOLIEN LÄHETTÄMIÄ !!! - onneksinoiden
Onneksi tuon paskasakin päitä putoilee Irakissa ja Syyriassa kovaan tahtiin...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719