S pankin kannattaisi ottaa tunnuslukusovellus

käyttöön_

niin ei tarvitsisi odottaa uusia aina myöhässä olevia tunnuslukuja kotiin postissa. Nordea (maksullisena pankkina) lähettää uudet aina ajoissa, ennen kuin vanhat loppuvat, mutta s pankilla kestää ja kestää.

Eilen loppuivat taas s pankin tunnusluvut, seuraavat tulevat vasta keskiviikoksi tai torstaiksi olisi suoranainen ihme, jos ne tulisivat jo tänään.

Ilmainen pankki on aina vähän heikompi näissä asioissa.

3

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihmeellistämenoa

      Kuinka paljon oikein käytät niitä tunnuslukuja? Kyllä minulle on tullut uudet luvut aina hyvissä ajoin (viikkoja) ennen edellisen taulukon loppumista.

      • Normimeininkiä

        Tietyt sivut vaativat niitä enemmän kuin toiset, varsinkin pelisivustot, käytän varmaan enemmän kuin ns. normikäyttäjä, mutta siitä huolimatta.
        Nordea hoitaa homman, s pankki ei vain osaa.


    • Mineraalimies

      Valitat ilmaisesta palvelusta? Typerys. Jos palvelun taso ei riitä, niin maksamalla saa toki parempaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      82
      1269
    2. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      202
      1057
    3. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      61
      1020
    4. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      969
    5. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      103
      943
    6. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      154
      939
    7. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      68
      846
    8. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      119
      771
    9. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

      Vaikka muuta osaat esittää.
      Ikävä
      77
      705
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      121
      704
    Aihe