Joko Päivi Lipponen on järjestelemässä

tekojen takia kyseessähän on sentään rasistinen teko?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysyin jo kerran asiaa mutta en saanut vastausta, eli onko Päivi Lipponen syyllistynyt muuhun kuin tuohon yhteen mokaan. En ole seurannut hänen sanomisiaan nimittäin.
Mihin muihin rikoksiin on syyllistynyt?

Äänestä

Päivi odottaa vesi kielellä milloin joku mamu murhataan valkoihoisen toimesta.
Nyt on tapahtunut vain pelkkiä valkoihoisten yksittäistapausmurhia. Raiskauksia. Pahoinpitelyjä. Ryöstöjä ja Murhapolttoja.

Mutta Päivi jaksaa kyllä odottaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marssia_murhaajien kirjoitti:

tekojen takia kyseessähän on sentään rasistinen teko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu